Hizmetler

Parça Eşya Nakliyat


Günümüzde Evden Eve Nakliyat hizmetleri ciddi şekilde profesyonelleşti. Bugün profesyonel hizmet sunan evden eve nakliyat firmaları sayesinde eşyalara zarar gelme olasılığı neredeyse sıfıra indirgenerek taşınma işlemleri tamamlanmakta.

Evden Eve Nakliyat firmaları, evde bulunan eşyaların tümünü taşıyabileceği gibi, müşterilerinin taleplerine göre tek bir ev eşyasını veya bir grup eşyanızı da taşıyabilmektedir. Bu şekil bir taşımaya da Parça Eşya Nakliyat ismi verilmektedir.

Tek bir eşyanızın ya da birkaç eşyanın şehir içi ya da şehirler arası istediğiniz başka bir adrese nakledilmesi olarak tanımlandırılan bu hizmet biçimi konusunda, firmalarımızın bağlantılarına tıkladığınızda (firma resimlerine tıkladığınızda) iletişim bilgilerine ulaşabilir ve talepte bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi, profesyonel olarak icra edilen evden eve nakliyat hizmetleri kapsamındadır ve ana teması eşyanızın herhangi bir şekilde zarar gelmesini önleyen tedbirler dahilinde naklini sağlamaktır. Bu nedenle sıradan nakliye hizmetlerinden ayrılır. Paketlemeye önem verilir ve gerektiğinde söküm kurulum hizmetini de kapsar.

Parça Eşya nakliye hizmetleri şehir içinde müşteri talebine göre derhal icra edilebilmektedir. Ancak şehirler arası taşımalarda, tek veya kısmi eşyanın taşınması maliyetli olacağı için başka eşyalarla birlikte taşınır ki bunun için belli bir süre aralığı gereklidir. Yani kısmi bir eşyanızı başka bir şehre göndermek istediğinizde, bu işlem aynı gün değil, kısa da olsa bir zaman aralığı içerisinde yapılmaktadır.

Nakliye üç ana bölüme ayrılmaktadır. Parsiyel nakliye, komple nakliye ve evden eve nakliyedir. Parsiyel nakliye yük taşımada müşterilerinin birden fazla parça yükleri tek bir araç ile taşınma sistemidir. Tek bir araç olması kafa karıştırmamalı, çünkü taşınacak yükler gideceği lokasyona göre araçlara yüklenerek, yüklerin karışma gibi bir ihtimali çok minimum seviyeye indirilmektedir. Fifo (İlk Giren Son Çıkar) ve Lifo (Son Giren İlk Çıkar) uygulaması ile nakliye aracından ilk indirilecek parça yük en son yüklenmekte ve böylelikle hem yükleme hem indirme işleminde zamandan tasarruf edilmektedir. Nakliye olacak yükler check listeler ile takip edilerek numaralandırılarak bu şekil sevkiyat gerçekleşir.