EVDEN EVE NAKLİYAT KADIKÖY

Kadıköy’de evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, herhangi bir zorluk ve sorun yaşamadan taşınmanız için tüm işlemlerinizi organize etmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat


kadıköy evden eve nakliyat

Güçlü kurumsal yapısıyla Kadıköy’de evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, herhangi bir zorluk ve sorun yaşamadan taşınmanız için tüm işlemlerinizi organize etmektedir. Kadıköy içinde olduğu gibi Kadıköy’den başka semt veya şehirlere ve aynı şekilde başka semt veya şehirlerden Kadıköy’e taşınma işlerinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için firmamızla iletişime geçtiğinizde firma müşteri temsilcilerimiz ihtiyacınız olan ev taşıma hususunda telefonda size ön bilgilendirme yapar. Arzu ederseniz ücretsiz olan ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızı sağlar ve bunun için sizden randevu talep eder.

Ekspertiz işleminde gerekli incelemeler sonucu bir taşıma planı oluşturulur ve anlaşma sağlanırsa karşılıklı sözleşme yapılarak taşıma süreci sigorta altına alınır. Dilerseniz ekspertiz işlemine gerek duymayabilir ve Kadıköy nakliyat müşteri temsilcimizden doğrudan taşınma gününe randevu alabilirsiniz ancak, detaylı ve sorunsuz bir taşınmanın, doğru bir taşıma planlamasına ve dolayısıyla ekspertiz incelemesine gerek duyacağını göz ardı etmemelisiniz.

Taşıma günü firmamız sizin için tahsis edilen araç, ekipman ve ekibimizle adresinize gelir ve taşıma sürecine başlanır. Taşıma sürecinin ilk aşamasında ehil elemanlarımız tarafından eşyalarınızın demonteleri ve paketlemeleri yapılır. Ardından tüm eşyalar araca yüklenir ve taşınacağınız adrese nakledilerek tekrardan monte ve yerleştirme işlemleri yapılır. Kadıköy evden eve hizmetlerinin içeriği olan tüm bu süreç, son derece dikkatli ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Taşıma sürecini kısaca maddeleyelim;
- Ekspertiz,
- Sigorta,
- Demonte işlemleri,
- Paketleme,
- Araca yükleme ve araç içi istifleme,
- Nakil,
- Montaj işlemleri ve yerleştirme.

Firmamız, Kadıköy evden eve nakliyat firmaları içerisinde öncü firmalardan biridir. Müşteri temsilcilerimizden alacağınız bilgilerle birlikte, firmamızın referanslarına ve müşteri yorumlarına da bakarak siz de doğru kararı verebilir ve sorunsuz taşınmanızı gerçekleştireceğimize güvenebilirsiniz.