MAKALE

Evden Eve Nakliyat Nedir? Nasıl Yapılır?


Yeni bir yere taşınırken insanların en zorlandıkları konu nakliye işlemleridir. Eşyaların güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınabilmesi için evden eve nakliyat esnasında yaşanılan sıkıntıların en aza indirilmesi gerekmektedir. Firmalarmız bu konuda oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Sizler için değerli olan her şey bizler için de değerlidir. Yılların birikimi ve deneyimle oluşturduğumuz demonte ve montaj ekibi, taşıma ekibi ve taşıma araçları ile taşınma işleminiz güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT NEDİR?

Evden eve nakliyat; bulunduğunuz yerden taşınacağınız yere eşyaların nakli esnasında gerçekleştirilen bütün işlemlerdir. Bu işlemler esnasında kesinlikle hiçbir şey yapmanız gerekmez sadece özel eşyalarınızı ve sizin için değerli olan küçük parçaların taşınmasını istediğiniz şekli söylediğinizde gerisini firmalarımız halletmektedir. Evden eve nakliyatta eşya güvenliği en dikkat edilmesi gereken husustur. Taşıma personelimiz konusunda deneyimli ve eğitimlidir. Eşyalarınız taşınırken asla zarar görmez.

Firmalarımız anlaşma sağlanması halinde evinize gelerek eşyalarınızı gruplarına uygun şekilde paketler, sökülmesi gereken mobilya ve diğer eşyaları sökerek, taşındığınız evde sorunsuz bir şekilde kurulmasını sağlamak adına özel bir paketleme işlemi gerçekleştirir. Ambalajlama için gerekli olan malzemeleri personellerimiz yanında getirmektedir. Sizin bu işlem için ayrıca bir malzeme almanıza gerek kalmaz.

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILIR?

Evden eve nakliyat, eşyalarınızın durumuna göre küçük çaplı araçlarla veya büyük çaplı araçlarla yapılır. Araçlar kapalı ve dış etkilerden izole bir şekilde hazırlanmıştır. Hava şartları ne olursa olsun eşyalarınız bu durumdan kesinlikle etkilenmez. Taşınma esnasında kaçıncı katta oturduğunuz veya taşındığınız evin kaçıncı katta olduğunun da bir önemi yoktur. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınızın taşıma işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Taşıma esnasında kat edilecek mesafeyi ve eşyalarınızın durumunu bildirdiğinizde fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmalarmızdan alacağınız kaliteli taşınma hizmeti mutlaka sizi memnun edecek makul bir fiyatta olacaktır. Evden eve nakliyat fiyatları karşılaştırması yaptığınızda doğru bir anlaşma yaptığınızın farkına varacaksınız. Evden eve taşımacılıkta uzman olan firmalarımız aynı zamanda ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı, eşya depolama hizmetleri ve kurumsal taşımacılık hizmetlerini de yine aynı kalitede vermektedir.


Önceki Makale » Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı